Uwolnij potencjał, by żyć pełniej!
FAQ - czyli pytania i odpowiedzi
W swojej pracy stosuję podejście skoncentrowane na rozwiązaniu. Prestiżowe czasopismo Psychology Today nazwało to narzędzie "esencją nowych podejść opartych na efektywności". Jest to rozwijana od 20 lat dziedzina modelowania zachowań ekspertów.
Co warto wiedzieć przed spotkaniem?
Podczas naszego spotkania nie udzielę Ci rad, ani nie rozwiążę Twoich problemów.
Wszystko, czego potrzebujesz masz w sobie. Jesteś najlepszym ekspertem od Twojego życia, masz wystarczające talenty, doświadczenie i wiedzę. Sprawię, byś miał dostęp do najlepszych dla Ciebie rozwiązań. Od Twojej gotowości i otwartości do pracy zależy to, czy osiągniesz zamierzony cel.
Czym różni się coaching od innych metod rozwoju?
Terapia
Praca najczęściej skoncentrowana jest na przeszłości i problemie. W coachingu proces skoncentrowany jest na teraźniejszości i przyszłości oraz na rozwiązaniu problemu.
Nauczanie
Nauczanie jest przekazywaniem wiedzy przez nauczyciela uczniowi. Nauczyciel wie coś, czego nie wie uczeń. Odwrotnie niż w coachingu, gdzie klient jest ekspertem i to on zna odpowiedzi, a nie coach.
Mentoring
Starszy, bardziej doświadczony kolega udziela rad, stanowi wzorzec do naśladowania. W coachingu to klient ma wystarczająca wiedzę i zasoby, coach nie narzuca mu swojego pomysłu.
Konsulting
Konsultant rozwiązuje problemy. W coachingu klient sam znajduje rozwiązanie, ponieważ jest ekspertem we własnej sprawie.
Czy to zadziała w moim przypadku?
Coaching nie działa w przypadku, gdy:
 • chcesz pozostać w strefie komfortu
 • przyjdziesz tylko po to, by zaspokoić ciekawość
 • cierpisz na poważne zaburzenia psychiczne lub emocjonalne
 • będziesz nastawiony sceptycznie i krytycznie
 • oczekujesz gotowych rozwiązań
 • jesteś malkontentem
Zapraszam Cię do współpracy jeśli masz gotowość do:
 • tego by wyjść ze strefy komfortu
 • kreowania śmiałych wizji
 • startu w nieznane
 • transformacji w kierunku
 • gdzie niemożliwe staje się możliwe
 • przekraczania własnych granic
Czy myślisz, że możesz, czy myślisz, że nie możesz w obu przypadkach masz rację.

M. K. Ash

Zadzwoń
+48 604 111 883
Co dalej?

Według badań naukowych potrzeba 21 dni, aby nastąpiła zmiana i utworzyły się nowe połączenia neuronów w mózgu. Aby jednak tę zmianę utrwalić należy powtarzać nowy nawyk przez dłuższy okres czasu. Pomogę Ci, byś nie zbaczał z celu, zadbam, aby Twój poziom energii był wciąż wystarczająco wysoki oraz utrzymam Cię w zaangażowaniu do działania, byś mógł osiągnąć to, czego pragniesz.

Badania przeprowadzone w 2004 roku przez Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) dowiodły, iż w Stanach Zjednoczonych coaching jest wykorzystywany przez 79% firm. Analiza przeprowadzona na 100-u osobach zajmujących kierownicze stanowiska wskazuje, że w ciągu czterech lat pieniądze wydane na coaching zwróciły się ponad pięciokrotnie.

+48 604 111 883

Aby zapisać się do bazy newslettera podaj Twój adres e-mail:


Zapisując się do bazy akceptujesz regulamin i politykę prywatności.

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera.

Dziękujemy za wypełnienie formularza.

Proszę uzupełnić wszystkie dane.